تبلیغات
دانلود فیلم های روز دنیا با لینک مستقیم

Download Accelerator Plus 8.6.6.2

كی از قدرتمند ترین نرم افزار های تقویت كننده و مدیریت بر فایل های دریافتی از اینترنت نرم افزار محبوب و معروف  DAP یا Download Accelerator Plus محصول كمپانی SpeedBit است كه در میان كاربران حرفه ای شهرت و محبوبیت بسیاری پیدا كرده است.
 DAP یكی از بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود است كه علاوه بر افزایش سرعت 400 درصدی دریافت فایل ها از اینترنت (نسبت به مروگر) , امكانات زیادی را در اختیار كاربر قرار میدهد.
این نرم افزار به شما امكان میدهد تا از حد اكثر توانایی پهنای باند اینترنت  خود جهت دریافت اطلاعات استفاده  نموده و مانع از اتلاف پهنای باند در دسترس شوید , همچنین در دریافت هر فایل با استفاده از ایجاد 10 اتصال سریع , سرعت دریافت آن فایل را تا چندین برابر افزایش میدهد.
این نرم افزار برای كاربرانی كه از خطوط Dial-Up جهت اتصال به اینترنت استفاده میكنند یكی از  برنامه های ضروری و مورد نیاز بشمار میرود , چرا كه علاوه بر پایین بودن سرعت دریافت در این نوع اتصال, خطوط Dial-Up هر لحظه كاربر را به خطر یا شاید بهتر باشد بگوییم كابوس DC یا قطع ارتباط تهدید میكنند , و این موضوع یعنی اینكه زمانی را كه تا قبل از قطع اتصال صرف دریافت داده ها كرده بودید به هدر داده ... و هیچ چیز در مقابل آن دریافت نكرده اید!

WwW.P30Persian.Ir

كی از قدرتمند ترین نرم افزار های تقویت كننده و مدیریت بر فایل های دریافتی از اینترنت نرم افزار محبوب و معروف DAP یا Download Accelerator Plus محصول كمپانی SpeedBit است كه در میان كاربران حرفه ای شهرت و محبوبیت بسیاری پیدا كرده است.
DAP یكی از بهترین نرم افزار های مدیریت دانلود است كه علاوه بر افزایش سرعت 400 درصدی دریافت فایل ها از اینترنت (نسبت به مروگر) , امكانات زیادی را در اختیار كاربر قرار میدهد.
این نرم افزار به شما امكان میدهد تا از حد اكثر توانایی پهنای باند اینترنت خود جهت دریافت اطلاعات استفاده نموده و مانع از اتلاف پهنای باند در دسترس شوید , همچنین در دریافت هر فایل با استفاده از ایجاد 10 اتصال سریع , سرعت دریافت آن فایل را تا چندین برابر افزایش میدهد.
این نرم افزار برای كاربرانی كه از خطوط Dial-Up جهت اتصال به اینترنت استفاده میكنند یكی از برنامه های ضروری و مورد نیاز بشمار میرود , چرا كه علاوه بر پایین بودن سرعت دریافت در این نوع اتصال, خطوط Dial-Up هر لحظه كاربر را به خطر یا شاید بهتر باشد بگوییم كابوس DC یا قطع ارتباط تهدید میكنند , و این موضوع یعنی اینكه زمانی را كه تا قبل از قطع اتصال صرف دریافت داده ها كرده بودید به هدر داده ... و هیچ چیز در مقابل آن دریافت نكرده اید!

WwW.P30Persian.Ir

 حجم فایل : 8 مگابایت

 دانلود - لینک مستقیم

-----------------------------------

دانلود از سایتهای اشتراکی :

http://rapidshare.com/files/120902608/D.A.P.Premium.v8.6.6.2.FiNAL.Cracked-MKDEV.zip